Atölye Kiti Sponsorluğu

Her ne kadar Uzayda Türkler Var Projesi sizlere atölye kitini ücretsiz olarak dijital halini sağlasa da bastırma maliyeti kişi veya kurumlar için fazla geliyor olabilir. Atölye için gerekli olan basılı materyalleri “Atölye Kiti Talep Formu”nu dolduran kişi veya kurumlara sizlerin yapacağı bağışlar ile sizin adınıza ve yazacağınız mektup dahilinde gönderimini biz yapalım.

Yapacağınız bağışlar ile binlerce dezavantajlı çocuğumuz bu imkanlardan faydalanacaktır! Sizde bağışçı olmak istiyorsanız aşağıda bulunan butona tıklayarak istediğiniz adet satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğimiz sizlere minnettar!

Atölye Kiti Sponsoru Olmak İstiyorum

Eğitim Sponsoru

Uzayda Türkler Var Projesini kurumca sahiplenmiş ve eğitimlerini gönüllü olarak düzenleyen kurumlarımızı Eğitim Sponsoru olarak kabul etmekteyiz. Sizlerde kurumunuzu bu alanda yetkin hissediyorsanız lütfen aşağıda bulunan “Sponsor Olmak İstiyorum” düğmesine basarak karşınıza gelecek olan formu doldurun.

Başvurunuzun onaylanmasının ardından Uzayda Türkler Var anasayfasında bulunan “Sponsorlarımız” kısmında logonuz belirecektir.

Kabul Şartları:

  • Kurum olarak başvurmak,
  • Kurumdan en az 1 kişinin önceden atölye eğitimi vermiş olması,
  • Kurum bünyesinde eğitim alanında en az 1 kişinin çalışıyor olması.
Eğitim Sponsoru Olmak İstiyorum

Medya Sponsoru

Uzayda Türkler Var Projesi’ni daha fazla çocuğa ulaştırmak ve onları 21. yüzyıl becerilerini edindirmek amacıyla yapacağınız işbirliklerine açığız. Sizler için hazırladığımız Medya Kiti’ni kullanarak Uzayda Türkler Var Projesi hakkında daha fazla bilgi edinebilir, daha fazla eğitmene ulaşmamız için bizler için köprü rolü üstlenebilirsiniz.

Sponsorumuz olmak için lütfen aşağıda bulunan “Sponsor Olmak İstiyorum” düğmesine basarak karşınıza gelecek olan formu doldurun. En kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlacaktır.

Medya Sponsoru Olmak İstiyorum

Atölye Mekan Sponsoru

Uzayda Türkler Var Projesi gönüllülük çerçevesinde ilerleyen bir projedir. Bu projede yer alan gönüllü eğitmenlerimiz her zaman bir laboratuvar ortamına sahip olamayabiliyorlar. Sahip olduğunuz laboratuvarınızı çocukların gelişimi için gönüllü eğitmenlerimize açmak ister misiniz?

Siz de laboratuvarınızı proje gönüllü eğitmenlerine açmak istiyorsanız aşağıda bulunan “Sponsor Olmak İstiyorum” düğmesine basarak karşınıza gelecek olan formu doldurun. En kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlacaktır.

Atölye Mekan Sponsoru Olmak İstiyorum